Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 341242 Dishwasher Heater 230v 1000w 10 3/8" Dia
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 341242 |
| Manufacturer Part # | 341242 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 341242 Dishwasher Heater Element [ 230v 1000w 1ph ], [ 10-3/8" Dia. X 3"h ] [terminals Male 1/4" Tab, Jackson Dishwasher 24b. 24bf
