Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 341370 Condensate Evaporator 117v/160w 4"x10 1/8"x3"
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 341370 |
| Manufacturer Part # | 341370 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 341370 Condensate Evaporator Pan, 4" X 10-1/8" X 3", 34 Oz Capacity, 120v 160w, 18" Wire Leads, Die Cast Aluminum
