Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 341518 Quartz Element 120v 1000w 44 1/4"
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 341518 |
| Manufacturer Part # | 341518 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Weight | 2.3 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 341518 120v 1000w 1ph 44 1/4" Terminals Pin Snap-in, Socket For Snap-in Elements D231 Wa-175 # 381108 ( Has, #14 Wire Lead ), Cecilware, Warmer Ffw Fw Fwl. 48" Units
