$89.32
$143.35
Compare Price
You save
$54.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 342296 Element 120v 1.5kw Evaporator
Item:
#1182227
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 342296 |
| Manufacturer Part # | 342296 |
| Height | 5.75" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 342296 Element 120v 1.5kw Evaporator
$89.32
$143.35
You save
$54.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 342296 Weight 1.078 Lb, Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 1000
