$29.77
$47.77
Compare Price
You save
$18.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 34250 Leg Equipment S/s
Item:
#1823953
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 34250 |
| Manufacturer Part # | 34250 |
| Height | 6" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 34250 Leg Equipment S/s
$29.77
$47.77
You save
$18.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 34250 Leg Equipment S/s