$20.55
$25.92
Compare Price
You save
$5.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 35590 Caster Plate Lrg Measure Hole Center
Item:
#1824185
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 35590 |
| Manufacturer Part # | 35590 |
| Height | 6" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.63" |
| Weight | 2.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 35590 Caster Plate Lrg Measure Hole Center
$20.55
$25.92
You save
$5.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 35590 Caster Plate Lrg Measure Hole Center
