$1.00
$1.60
Compare Price
You save
$0.60
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 381049 Glass Fuse
Item:
#1182231
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 381049 |
| Manufacturer Part # | 381049 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 381049 Glass Fuse
$1.00
$1.60
You save
$0.60
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 381049 Mdl-8/10 Fuse 250v 8/10 Amp Time Delay Glass, 1/4" X 1 1/4", 250 V 800 Ma
