Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 381080 Signal Light 1/2" Amber 125v
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 381080 |
| Manufacturer Part # | 381080 |
| Height | 11" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 381080 Round Amber Signal Light, 125 V 1/3 W [ Fits Hole 1/2" ] [10" Leads ], [color Amber] [type Hat Flat ][ Bezel Chrome], [ Fastener Lock Tabs] Flat On Side, Cres-cor, Warmer Phu-18-747-(35 36).series 120-cr 121-cr, H-339-(124 127 128 188 188-pt 1813 Ua-8)., Keating Fryer, Market Forge Steamer
