Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 381223 Fuse Holder 30a 600v
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 381223 |
| Manufacturer Part # | 381223 |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 2.63" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 381223 Fuse Holder 30 Amp 600v 13/32" X 1-1/2", Accepts 13/32" X 1-1/2" Fuse, 1/4" Tab Terminals, Push-turn Bayonet Cap 7/8" Mounting Hole, Garland Mco-e5
