$168.49
$270.39
Compare Price
You save
$101.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 381282 Single Receptacle
Item:
#1182258
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 381282 |
| Manufacturer Part # | 381282 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 381282 Single Receptacle
$168.49
$270.39
You save
$101.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 381282 Arrow Hart / Cooper Angled 4 Wire Receptacle, 3 Phase, 60 Amp 250v Nema # 15-60r
