Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 381301 Cord Set 18/3 Sjt 8'
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 381301 |
| Manufacturer Part # | 381301 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 381301 8 Ft Power Cord 3 Wire, Amps 10, Volts 125, Gauge 18, Heavy Duty App, Iance Cord Set W/ Molded Plug, Nema # 5-15p
