Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 421007 Toggle Switch
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 421007 |
| Manufacturer Part # | 421007 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 421007 Volt/amp (8a/125v 4a/250v), Action (spst), Function, (on/off), Terminals (2 (wire Leads) Style (toggle), Hole (1/2"), American Permanent Ware Food Warmer, Cres-cor, Warmer Ifw(60 62 63 64 65 67 68u, 69d 69sst2 69st1 69st2, 69st8 69st31 69sth1 69sth2, 69su 69t1)., Merco
