Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 421042 Infinite Control
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 421042 |
| Manufacturer Part # | 421042 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 421042 120v/15a )( Infinite ) Terminal( 5, 1/4" Tab, , L1 L2(line) P(pilot) H1 H2(load) ), Contacts( N.o. ), Style( Rotary ), Markings( 1-10 ), , Shaft( 1/4" Od, 3/4" Lg, Flat Down .187" ), 22-1/2 % At Low, Savory Dial # 22-1071, Savory Toaster Model Rb33 Rt-2 Except Rt-2mbk St-1
