$37.26
$59.80
Compare Price
You save
$22.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 421788 Switch
Item:
#1182388
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 421788 |
| Manufacturer Part # | 421788 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 421788 Switch
$37.26
$59.80
You save
$22.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 421788 Door Catch W/switch, Cornelius Quest 2000 Quest Nt
