$4.87
$10.00
Compare Price
You save
$5.13
(51%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Popular item. Over 500 sold recently. Ships fast when you order.
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 42201 Appliance Lamp 40w 130v Pfacoated
Item:
#1140979
500+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 42201 |
| Manufacturer Part # | 42201 |
| Height | 3.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 42201 Appliance Lamp 40w 130v Pfacoated
$4.87
$10.00
You save
$5.13
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 42201 Shatterproof Coated Light Bulb, 130v 40w 3-1/2" Long 1-7/8" Dia., No Interior Frosting, Marshall Air Warmer Kk6
