Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 42224 23w Spiral Cfl 120v
Item:
#1328028
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 42224 |
| Manufacturer Part # | 42224 |
| Height | 4.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 42224 23w Spiral Cfl 120v
