$25.56
$41.02
Compare Price
You save
$15.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 42337 Fuse
Item:
#1140684
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 42337 |
| Manufacturer Part # | 42337 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 42337 Fuse
$25.56
$41.02
You save
$15.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 42337 Sc-30 Fuse 480v 30 Amp Time Lag, 13/32" X 1 5/8", Garland 680-2 684 686, Southbend Ez-3
