$60.28
$96.74
Compare Price
You save
$36.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 5-098 Wick Cond Drain Pan
Item:
#1325500
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 5-098 |
| Manufacturer Part # | 5-098 |
| Height | 2" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label 5-098 Wick Cond Drain Pan
$60.28
$96.74
You save
$36.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 5-098 Wick Cond Drain Pan