$361.60
$455.94
Compare Price
You save
$94.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 511105 Repair Kit
Item:
#1143745
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 511105 |
| Manufacturer Part # | 511105 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Private Label 511105 Repair Kit
$361.60
$455.94
You save
$94.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 511105 Repair Kit For Asco 3/4" Solenoid Valve # 58-1012, Cleveland
