Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 511278 Thermocouple 24"
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 511278 |
| Manufacturer Part # | 511278 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 511278 24" Heavy Duty Coaxial Thermcouple 20-30 Mv, Coaxial Thermocouple Threads 11/32"-32., Johnson Controls K16bt-24h, Star Ultra-max Gas Griddles 824ts 824ts-lp 824tschs, 824tschs-lp 836ts 836ts-lp 836tschs 836tschs-lp 848ts, 848ts-lp 848tschs 848tschs-lp 860ts 860ts-lp 860tschs, 860tschs-lp 872ts 872ts-lp 872tschs 872tschs-lp
