$50.60
$81.20
Compare Price
You save
$30.60
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 511430 Repair Kit
Item:
#1182982
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 511430 |
| Manufacturer Part # | 511430 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 511430 Repair Kit
$50.60
$81.20
You save
$30.60
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 511430 Repair Kit For 3/8" And 1/2" Hays Valves
