Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 511447 Parts Kit
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 511447 |
| Manufacturer Part # | 511447 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 511447 Parker Gp Repair Kit ( Gp507 Gp607) 3/4", Consists Of Plunger/spring Assembly "o" Ring, Teflon Diaphragm Cartridge Mesh Strainer., For # 58-1026 Solenoid Valve Gp607 3/4" 120/240v, For # 58-1095 Solenoid Valve Gp607 3/4" 24v
