$185.51
$301.08
Compare Price
You save
$115.57
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 5441034 Pad Filter 21 7/8"od Pk/ 30 W/ Powder
Item:
#1183135
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 5441034 |
| Manufacturer Part # | 5441034 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 15 lbs |
| Weight | 15 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 5441034 Pad Filter 21 7/8"od Pk/ 30 W/ Powder
$185.51
$301.08
You save
$115.57
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 5441034 Pad Filter 21 7/8"od Pk/ 30 W/ Powder