$84.85
$136.16
Compare Price
You save
$51.31
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 561346 Valve Steam Safety 3/4
Item:
#1183197
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 561346 |
| Manufacturer Part # | 561346 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 561346 Valve Steam Safety 3/4
$84.85
$136.16
You save
$51.31
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 561346 Steam Pressure Safety Relief Valve, Brass 35 Psi 610 Lb/hr 3/4" Npt
