Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 561354 Valve Steam Safety 3/4
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 561354 |
| Manufacturer Part # | 561354 |
| Height | 4.2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 561354 Steam Safety Relief Valve 3/4" Npt 15 Psi 450 Lbs/hr, Watts Bronze, Market Forge, Boiler 4 & 6 Burner Gas Boilers, Steam Coil Boilers (rear)., Steamer A A-1 A-plus M24e(18 24 32 36 42 48), M36e(18 24 32 36 42 48)., Vulcan Steamer Sq36 Series Vl Vs
