Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 561559 Deck Mount Faucet
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 561559 |
| Manufacturer Part # | 561559 |
| Height | 3.13" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 4.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 561559 Encore, Bridge Deck Mount Faucet, 8" Centers Low Lead, 1/2" Fpt X 1/2" Mpt, , Replacement Cartridge Cold #51-1593, Replacement Cartridge Hot #51-1594
