$12.50
$15.75
Compare Price
You save
$3.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 56868 Burner Orifice Nat Gas T
Item:
#1894040
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 56868 |
| Manufacturer Part # | 56868 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Weight | 0.06 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label 56868 Burner Orifice Nat Gas T
$12.50
$15.75
You save
$3.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 56868 Burner Orifice Nat Gas T