$14.09
$19.78
Compare Price
You save
$5.69
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 61121 Dial Kit 2 D Off 400 200
Item:
#1134242
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 61121 |
| Manufacturer Part # | 61121 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 61121 Dial Kit 2 D Off 400 200
$14.09
$19.78
You save
$5.69
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 61121 Thermostat Knob Black W/ Overlay, [ 2" Dia ] [ Off-400-200] [mount .187"] [position 4 Way], Std Kit #200 9 00
