Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 61160 Knob 2 D Off High Low
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 61160 |
| Manufacturer Part # | 61160 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 61160 Black Burner Valve Knob Black W/red Letters., [ 2" Dia ] [ Off-high-low] [mount .240"], [flat Up ] Set Screw Down., Southbend Broiler Valve # 52-1119, Broiler 170-a/d 171-a/d 171-40a/c/d 270-a/d., ----------------------------------------------------, ** [ Note For 2-1/2" Dia Knob Use # 22-1232, ** Southbend Broiler Valve # 52-1086, ** Southbend Broiler Mr Mra ]
