Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 61297 Spider Grate 6 3/4d 12 Corn To Cor
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 61297 |
| Manufacturer Part # | 61297 |
| Height | 0.74" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.91" |
| Weight | 7.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 61297 Cast Iron Spider Grate, [ 6-3/4" Dia 12" Corner To Corner ] [ Material Ci], 9-7/8" X 6-7/8" Sq 4 Notches 8 Legs, Jade, Hotplate Series Jhpe Rear., Range Jsre 3-436 (rear) Jsre 4-336 (front).
