Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 61605 Hand Hole Gasket
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 61605 |
| Manufacturer Part # | 61605 |
| Height | 0.3" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 61605 Hand Hole Gasket, [ 9-7/8" X 9-1/8" 29.83" Circumfrence ] [rubber ], [ Type C] [ ] Black ] [ Exterior Mount]circular, Flexible, Approx. 3/8" Thick, Cleveland, Boiler Boiler Hh., Steamer 42ckem24/36/48 24/36cem24/36/48, 24/36cgm200/250/300 24/36cdm/csm., Kettle 42ckgm200/250/300 42ckdm 42cksm.
