Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 621054 Thermometer 2 20 220 F 3'' Flan
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 621054 |
| Manufacturer Part # | 621054 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 621054 Recessed Thermometer W/ 3" Front Flange, Size 2" Dial [range 20-220 F] Mount 3" Flange, [cap 36"] Bulb 3/8" X 2-1/4" Bottom Connection 1/8" Mpt, Carter Hoffmann
