$2.04
$3.48
Compare Price
You save
$1.44
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 62219 Orifice (37)
Item:
#1135618
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 62219 |
| Manufacturer Part # | 62219 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 62219 Orifice (37)
$2.04
$3.48
You save
$1.44
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 62219 Burner Orifice # 37 3/8"-27 1/2" Long, Star Griddle For Nat. 824 836 848 860 872 (ts/tschs)
