$0.14
$0.22
Compare Price
You save
$0.08
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 6231124 Screw10 32thd S/s Flt 1 1/2"
Item:
#1825278
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 6231124 |
| Manufacturer Part # | 6231124 |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 6231124 Screw10 32thd S/s Flt 1 1/2"
$0.14
$0.22
You save
$0.08
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 6231124 Screw10 32thd S/s Flt 1 1/2"