$1.33
$2.15
Compare Price
You save
$0.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 62854 Fan For W 312 & W 313
Item:
#1181353
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 62854 |
| Manufacturer Part # | 62854 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.63" |
| Depth | 2.63" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 62854 Fan For W 312 & W 313
$1.33
$2.15
You save
$0.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 62854 Fan For W 312 & W 313
