Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 721345 Stripping Combo Tool
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 721345 |
| Manufacturer Part # | 721345 |
| Height | 0.63" |
| Width | 3.88" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 721345 Stripping Combo Tool Crimping Stripping & Cutting., Hardened Steel., Can Cut Wire And Small Screws., Ergonomic Rhino Grip And Curve., 5 Different Screw Cutting Stations.
