$63.06
$101.20
Compare Price
You save
$38.14
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8009666 Energy Saver Ballast Can Light (icf 2s26 H1 L
Item:
#1192785
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8009666 |
| Manufacturer Part # | 8009666 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 8009666 Energy Saver Ballast Can Light (icf 2s26 H1 L
$63.06
$101.20
You save
$38.14
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8009666 Energy Saver Ballast Can Light (icf 2s26 H1 L
