$301.59
$484.00
Compare Price
You save
$182.41
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8011460 Filter & Baffle 13" X 13"
Item:
#1193248
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8011460 |
| Manufacturer Part # | 8011460 |
| Height | 1" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 8011460 Filter & Baffle 13" X 13"
$301.59
$484.00
You save
$182.41
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8011460 Filter & Baffle 13" X 13"
