$90.08
$144.56
Compare Price
You save
$54.48
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8011469 Baffle 15"x 15" Filter 12.2x12.2
Item:
#1193253
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8011469 |
| Manufacturer Part # | 8011469 |
| Height | 1" |
| Width | 15" |
| Depth | 15" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 8011469 Baffle 15"x 15" Filter 12.2x12.2
$90.08
$144.56
You save
$54.48
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8011469 Baffle 15"x 15" Filter 12.2x12.2
