$131.43
$222.03
Compare Price
You save
$90.60
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8013865 Fan Kit Main
Item:
#1149406
15+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8013865 |
| Manufacturer Part # | 8013865 |
| Height | 1.95" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 8013865 Fan Kit Main
$131.43
$222.03
You save
$90.60
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8013865 Fan Kit Main
