Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 8016433 Switch Precision Roller
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8016433 |
| Manufacturer Part # | 8016433 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8016433 Precision Switch Amp 20 Screw Cntr 1" Screw Cntr, 25mm Switch Act Normally Open And Normally Closed, Terminals Terminals Screw Terminals Product Type, Roller Voltage 125/250/480v Ac Weight .08lb
