$26.84
$39.14
Compare Price
You save
$12.30
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8028584 S/s Polish 32oz Spray Bo Ttle
Item:
#1941533
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8028584 |
| Manufacturer Part # | 8028584 |
| Height | 13" |
| Width | 7" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label 8028584 S/s Polish 32oz Spray Bo Ttle
$26.84
$39.14
You save
$12.30
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8028584 S/s Polish 32oz Spray Bo Ttle
