$43.99
$70.58
Compare Price
You save
$26.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8400774 Breaker Circuit (30a
Item:
#1570643
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8400774 |
| Manufacturer Part # | 8400774 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 8400774 Breaker Circuit (30a
$43.99
$70.58
You save
$26.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8400774 Breaker Circuit (30a