$25.95
$41.64
Compare Price
You save
$15.69
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8401775 Gasket (18 7/8" X 21 5/8") D2d
Item:
#1844638
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8401775 |
| Manufacturer Part # | 8401775 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 21.75" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 8401775 Gasket (18 7/8" X 21 5/8") D2d
$25.95
$41.64
You save
$15.69
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8401775 Gasket (18 7/8" X 21 5/8") D2d