$11.52
$29.80
Compare Price
You save
$18.28
(61%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 8408414 Brush Swivel (blue)
Item:
#1201617
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 8408414 |
| Manufacturer Part # | 8408414 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label 8408414 Brush Swivel (blue)
$11.52
$29.80
You save
$18.28
(61%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 8408414 Brush Swivel (blue)