$29.26
$46.94
Compare Price
You save
$17.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 851114 Gas Cock Grease
Item:
#1152762
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 851114 |
| Manufacturer Part # | 851114 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 851114 Gas Cock Grease
$29.26
$46.94
You save
$17.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 851114 Baso Gas Valve Grease 2-1/2 Oz. Tube, Temp Range 32 To 175 Degrees Farenheit, Boiling Point 450 F
