$64.50
$123.60
Compare Price
You save
$59.10
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 851278 Filter Oil Sheet (30)
Item:
#1203566
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 851278 |
| Manufacturer Part # | 851278 |
| Height | 1.25" |
| Width | 23" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 851278 Filter Oil Sheet (30)
$64.50
$123.60
You save
$59.10
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 851278 Powdered Oil Filter Sheet 50# Paper 30/pk, 12-3/8" X 21-1/2", Powdered, Frymaster Pf50 Pf50s Filter Magic Ii
