Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 851308 Acid Neutralizer
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 851308 |
| Manufacturer Part # | 851308 |
| Height | 1.38" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 851308 Acid Neutralizer, The Cure For Acid Problems, The Best Acid Treatment Available Neutralizes, Residual Acid Caused By Compressor Burnout., Works Fast., Circulates Quickly., Compatible With All Refrigerants And All Lubricants., Safe Will Not Harm System Components., No Solids Or Solid Residuals., Neutralizes Acid In Recovery Equipment., Can Prevent Compressor Burnout., 4 Oz.
