$20.92
$29.77
Compare Price
You save
$8.85
(30%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 6 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 851351 Low Acid Test Strip 100/pkg
Item:
#1152920
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 851351 |
| Manufacturer Part # | 851351 |
| Height | 3.38" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label 851351 Low Acid Test Strip 100/pkg
$20.92
$29.77
You save
$8.85
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 851351 - For Peracitic Acid, - 0-50ppm, - 100 Strips Per Package, - Includes Color-coded Test Chart
