$20.63
$26.01
Compare Price
You save
$5.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 851358 Kit Nut & Washer (s/s)
Item:
#1153022
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 851358 |
| Manufacturer Part # | 851358 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 851358 Kit Nut & Washer (s/s)
$20.63
$26.01
You save
$5.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 851358 Stainless Steel Nut And Washer Kit, - Contains 260 Pieces Including Hex Nuts Flat Washersand, Lock Washers
